środa, 23 grudnia 2009

Wesolych Swiat!

Kochani moi,

dziekuje wszystkim za maile, e-kartki i komentarze z zyczeniami swiatecznymi, cieplo mi sie zrobilo na sercu widzac, ze tyle osob o mnie jeszcze pamieta! :) Zycze Wam, aby w Waszych sercach w te Swieta bylo tyle samo ciepla, radosci i optymizmu, bo przed nami nastepny, cudowny, pelen tajemnic i obietnic Nowy Rok! Sciskam Was mocno i przesylam wielgachne buziory :***

PS: jutro, w prezencie swiatecznym dla siebie samej, jade w dzungle na sloniu, udalo mi sie, jak mniemam, znalezc miejsce, gdzie naprawde dbaja o slonie i pilnuja, by sie nie przepracowywaly... A co Wy robicie w Swieta?

2 komentarze:

  1. Dzielna Malinko, z olbrzymim poslizgiem (bo dopiero dzisiejszego przedpoludnia) dowiedzialam sie o Twej wyprawie gdzies na "antypody". i oto od kilikudziesieciu minut czytam z wypiekami na twarzy (tudziez z wypiekami swiatecznymi pod reka) Twoje itinerarium. Podzielam nieklamany podziw Komentatorów dla Twej determinacji, odwagi i zadzy poznawania zycia w kazdym jego przejawie. I cóż, chcę Ci życzyć, by drogi, które przemierzasz, były szerokie i mniej wyboiste, a jeśli kręte, to jednak zawsze prowadziły do celu, a ludzie, których spotykasz, nieodmiennie ofiarni i życzliwi. I byczego wypoczynku, który sobie zaplanowałaś po Nowym Roku. Do Siego Roku. Pozdrawiam z Lublina. Justyna.

    OdpowiedzUsuń